Sülearvuti Asus VivoBook S 15 OLED M3502QA-MA011W
Tootekood: 90NB0XX2-M00630 GTIN: 4711081820956
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0XX2-M00630 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2022-11-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib