Sülearvuti DELL Precision 3571 CPU i7-12700H|2300 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 512GB|NVIDIA RTX A1000|4GB|NOR|Smart Card Reader|Windows 11 Pro|1.79 kg
Sülearvuti DELL Precision 3571 CPU i7-12700H|2300 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 512GB|NVIDIA RTX A1000|4GB|NOR|Smart Card Reader|Windows 11 Pro|1.79 kg
Tootekood: N204P3571EMEA_VP_NORD GTIN: 138559800000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N204P3571EMEA_VP_NORD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2022-11-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib