Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Precision|7670|CPU i5-12600HX|2500 MHz|16"|Touchscreen|3840x2160|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 512GB|NVIDIA RTX A3000|12GB|EST|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|2.6 kg|210-BECB_273924212_EST
Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Precision|7670|CPU i5-12600HX|2500 MHz|16"|Touchscreen|3840x2160|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 512GB|NVIDIA RTX A3000|12GB|EST|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|2.6 kg|210-BECB_273924212_EST
Tootekood: 210-BECB_273924212_EST GTIN: 138567500000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BECB_273924212_EST |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2022-11-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib