Sülearvuti Asus Notebook|ASUS|ZenBook Series|UX582ZM-H2030X|CPU i7-12700H|2300 MHz|15.6"|Touchscreen|3840x2160|RAM 32GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 3060|6GB|ENG|NumberPad|Windows 11 Pro|Blue|2.34 kg|90NB0VR1-M00490
Sülearvuti Asus Notebook|ASUS|ZenBook Series|UX582ZM-H2030X|CPU i7-12700H|2300 MHz|15.6"|Touchscreen|3840x2160|RAM 32GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 3060|6GB|ENG|NumberPad|Windows 11 Pro|Blue|2.34 kg|90NB0VR1-M00490
Tootekood: 90NB0VR1-M00490 GTIN: 195553787901
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0VR1-M00490 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2022-11-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib