Sülearvuti Asus Vivobook S 14 Flip OLED TP3402ZA-KN065W hõbedane
Tootekood: 90NB0WR2-M002B0 GTIN: 4711081820932
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0WR2-M002B0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-11-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib