Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED K6500ZC-MA040W hõbedane
Tootekood: 90NB0XK2-M001P0 GTIN: 4711081841456
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0XK2-M001P0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-11-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib