Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2018 Retina 15" 4xUSB-C - Core i7 2.6GHz / 32GB / 512 GB SSD / SWE / Space Gray (kasutatud, seisukord B)
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2018 Retina 15" 4xUSB-C - Core i7 2.6GHz / 32GB / 512 GB SSD / SWE / Space Gray (kasutatud, seisukord B)
Tootekood: c02x93hwjgh6_kasut
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | c02x93hwjgh6_kasut |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| LED ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2022-12-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib