Sülearvuti Asus Vivobook 15X R5-5600H/16GB/512/Win11 OLED
Tootekood: M1503QA-MA142W GTIN: 4711081901365
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M1503QA-MA142W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2022-12-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib