Sülearvuti Asus VivoBook Pro 14 OLED M6400RC-KM014W R7 6800H 14" 2.8K 16GB 512SSD RTX3050 W11
Tootekood: M6400RC-KM014W GTIN: 4711081921585
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M6400RC-KM014W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-12-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib