Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED K6500ZC-MA228W sinine
Tootekood: 90NB0XK1-M00DH0 GTIN: 4711081901594
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0XK1-M00DH0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2022-12-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib