Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED, 2.8K, 15,6", Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, W11H, hõbedane
Tootekood: 90NB0YM2-M000D0 GTIN: 4711081905936
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0YM2-M000D0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-12-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib