Sülearvuti Asus VivoBook 15X M1503QA-MA141W sinine
Tootekood: 90NB0Y91-M006E0 GTIN: 4711081901358
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0Y91-M006E0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M1 |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2023-01-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib