Sülearvuti Captiva Advanced Gaming I68-705CH i5-12500H (17.3, 16GB, 500GB SSD, GeForce RTX 3050 4GB, Win 11 Home) (68705)
Sülearvuti Captiva Advanced Gaming I68-705CH i5-12500H (17.3, 16GB, 500GB SSD, GeForce RTX 3050 4GB, Win 11 Home) (68705)
GTIN: 4046373687055
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2023-01-05 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib