Sülearvuti Asus VivoBook S15 OLED S533UA-L1364 - 15,6" FHD, AMD Ryzen R7-5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, ilma operatsioonisüsteemita
Sülearvuti Asus VivoBook S15 OLED S533UA-L1364 - 15,6" FHD, AMD Ryzen R7-5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, ilma operatsioonisüsteemita
Tootekood: 90NB0TP1-M05650 GTIN: 4711081287896
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0TP1-M05650 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2023-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib