Sülearvuti Wortmann AG TERRA MOBILE 1220769 i5-1235U 35,6 cm (14") Intel Core i5 8 GB DDR4-SDRAM 500 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro hõbedane
Sülearvuti Wortmann AG TERRA MOBILE 1220769 i5-1235U 35,6 cm (14") Intel Core i5 8 GB DDR4-SDRAM 500 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro hõbedane
Tootekood: 1220769 GTIN: 4039407073801
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1220769 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-01-11 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib