Sülearvuti Asus Vivobook S15 OLED M3502RA-L1029W - 15.6" FHD OLED, AMD Ryzen R7-6800H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 (90NB0WL2-M001C0)
Sülearvuti Asus Vivobook S15 OLED M3502RA-L1029W - 15.6" FHD OLED, AMD Ryzen R7-6800H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 (90NB0WL2-M001C0)
Tootekood: 90NB0WL2-M001C0 GTIN: 4711081794035
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0WL2-M001C0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2023-01-16 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib