Sülearvuti MSI CX70 17.3" HD+ A-GL Ci5-3210M 2,5GHz 8GB 500GB DVDRW GT640M 2GB BT FreeDOS
Tootekood: CX70 0ND-027XPL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CX70 0ND-027XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2012-09-02 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib