Sülearvuti Asus VivoBook S14 M3402QA-KM013W R5-5600H 16GB/512GB SSD 14"2,8K OLED W11
Tootekood: 90NB0XV2-M000D0 GTIN: 4711081819424
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0XV2-M000D0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2023-02-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib