Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2018 Retina 15" 4xUSB-C - Core i7 2.2GHz / 32GB / 256GB SSD Space Gray (kasutatud, seisukord B)
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2018 Retina 15" 4xUSB-C - Core i7 2.2GHz / 32GB / 256GB SSD Space Gray (kasutatud, seisukord B)
Tootekood: c02y40dnjgh5_kasut
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | c02y40dnjgh5_kasut |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| LED ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2023-02-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib