Sülearvuti Asus VivoBook 15X D1503QA-L1177W hõbedane
Tootekood: 90NB0Y92-M00850 GTIN: 4711081901532
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0Y92-M00850 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-02-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib