Sülearvuti Asus VivoBook S 15 OLED K3502ZA-MA059W hall
Tootekood: 90NB0WK1-M006W0 GTIN: 4711081901389
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0WK1-M006W0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2023-02-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib