Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14 2023, Ryzen7 16GB 512GB, hall
Tootekood: 82UU005ADU
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82UU005ADU |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-02-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib