Sülearvuti Asus VivoBook 15 OLED K513EA-L11309W i3-1115G4 39,6 cm (15.6") Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Must
Sülearvuti Asus VivoBook 15 OLED K513EA-L11309W i3-1115G4 39,6 cm (15.6") Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Must
Tootekood: 90NB0SG1-M38000 GTIN: 4711081464150
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0SG1-M38000 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-03-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib