Sülearvuti Asus Vivobook 15X OLED Ryzen 5 5600H / 16 GB / 512 GB / W11 (D1503QA-L1175W)
Tootekood: D1503QA-L1175W
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D1503QA-L1175W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2023-03-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib