Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2013 Retina 15" - Core i7 2.0GHz / 8GB / 256GB SSD - Silver
Tootekood: 241C2G0Y13P38R2H13D4K1
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 241C2G0Y13P38R2H13D4K1 |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| LED ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2023-04-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib