Sülearvuti Acer aspire 3, a315-24p-r3nb, 7320u, 2400MHz, 15.6", 1920x1080, 8GB, DDR5, SSD 256GB, Radeon Graphics, integrated, Swedish, windows 11 Home, pure hõbedane, 1.8kg
Sülearvuti Acer aspire 3, a315-24p-r3nb, 7320u, 2400MHz, 15.6", 1920x1080, 8GB, DDR5, SSD 256GB, Radeon Graphics, integrated, Swedish, windows 11 Home, pure hõbedane, 1.8kg
Tootekood: NX.KDEEL.001 GTIN: 4711121384998
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.KDEEL.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-04-04 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib