Sülearvuti Asus Vivobook 15X OLED (90NB0WY1-M00D40)
Tootekood: 90NB0WY1-M00D40
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0WY1-M00D40 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-04-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib