Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2015 Retina 13" - Core i5 2.9GHz / 8GB / 512GB SSD - Silver
Tootekood: c02qr6lmfvh7
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | c02qr6lmfvh7 |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2023-04-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib