Sülearvuti Asus Vivobook 15 OLED, 2.8K, Ryzen 7, 16 GB, 512 GB, ENG, must
Tootekood: 90NB10Q1-M00310 GTIN: 4711387070697
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10Q1-M00310 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-04-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib