Sülearvuti Asus Vivobook S 16 Flip OLED, 16" Touch, i9-13900H, Intel UHD Graphics Convertibleilma operatsioonisüsteemita
Sülearvuti Asus Vivobook S 16 Flip OLED, 16" Touch, i9-13900H, Intel UHD Graphics Convertibleilma operatsioonisüsteemita
Tootekood: 90NB1051-M002K0 GTIN: 4711387119013
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1051-M002K0 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2023-04-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib