Sülearvuti Asus Vivobook S 15 OLED, 15.6", 2.8K, i5, 16 GB, 512 GB, SWE, sinine
Tootekood: K5504VA-MA086W GTIN: 4711387130780
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K5504VA-MA086W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2023-05-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib