Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED NX3500CPC-L1357X i7-11370H 39,6 cm (15.6") Full HD Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Sinine
Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED NX3500CPC-L1357X i7-11370H 39,6 cm (15.6") Full HD Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Sinine
Tootekood: 90NB0UW2-M007P0 GTIN: 4711081702627
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UW2-M007P0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2023-05-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib