Sülearvuti Asus Vivobook 16 OLED M1405YA-KM048W Indie Black, 14
Tootekood: 90NB10S1-M00200 GTIN: 4711387056486
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10S1-M00200 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M1 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-05-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib