Sülearvuti Asus VivoBook Series M1505YA-MA086W
Tootekood: 90NB10Q2-M00320 GTIN: 4711387081891
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10Q2-M00320 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-05-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib