Sülearvuti DELL Precision 3571
Tootekood: 210-BDTJ_17440194 GTIN: 139260700000
Arvustused: https://www.google.com/search?q=DELL+3571+review
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BDTJ_17440194 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2023-05-10 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib