Sülearvuti HP 250 G9 7N037ES 15,6" FHD IPS, Intel i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS
Tootekood: 7N037ES#ABD GTIN: 197497152531
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7N037ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2023-05-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib