Sülearvuti Gigabyte KF G5 Black, 15.6 ", FHD, 1920 x 1080, Matt, Intel Core i5, i5-12500H, 16 GB, SSD 512 GB, Intel Iris Xe Graphics, NVIDIA GeForce RTX 4060, GDDR6, 8 GB, Windows 11 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.2, Keyboard language English, Keyboard backlit
Sülearvuti Gigabyte KF G5 Black, 15.6 ", FHD, 1920 x 1080, Matt, Intel Core i5, i5-12500H, 16 GB, SSD 512 GB, Intel Iris Xe Graphics, NVIDIA GeForce RTX 4060, GDDR6, 8 GB, Windows 11 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.2, Keyboard language English, Keyboard backlit
Tootekood: KF-E3EE313SH GTIN: 4719331852313
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF-E3EE313SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-05-27 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib