Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X OLED 16", Win 11 (N7600ZE-KV088W)
Tootekood: N7600ZE-KV088W GTIN: 4711081886051
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N7600ZE-KV088W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2023-05-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib