Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED D6500QC-L1133W
Tootekood: 90NB0YN1-M00830 GTIN: 4711387079287
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0YN1-M00830 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2023-05-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib