Sülearvuti Asus Vivobook 13 Slate OLED T3304GA-LQ005W must, 13.3 ", OLED, puutetundlik, FHD, 60 Hz, 1920 x 1080 pixels, Glossy, Intel Core
Sülearvuti Asus Vivobook 13 Slate OLED T3304GA-LQ005W must, 13.3 ", OLED, puutetundlik, FHD, 60 Hz, 1920 x 1080 pixels, Glossy, Intel Core
Tootekood: 90NB10L1-M001X0 GTIN: 4711387167533
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10L1-M001X0 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-05-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib