Sülearvuti Asus VivoBook M1503QA-MA042W 5800H 39,6 cm (15,6 tolli) 2,8K AMD Ryzen™ 7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11
Sülearvuti Asus VivoBook M1503QA-MA042W 5800H 39,6 cm (15,6 tolli) 2,8K AMD Ryzen™ 7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11
Tootekood: 90NB0Y91-M00870 GTIN: 4711081901662
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0Y91-M00870 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2023-05-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib