Sülearvuti Asus Vivobook 15 K513EA-L13187W Hearty Gold, 15.6
Tootekood: 90NB0SG3-M01KZ0
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0SG3-M01KZ0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2023-06-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib