Sülearvuti Asus Vivobook S 15 OLED K5504VA-MA086W Solar Blue, 15.6
Tootekood: 90NB0ZK1-M00CD0
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZK1-M00CD0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2023-06-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib