Sülearvuti Asus Vivobook Pro OLED 15 D6500QC-L1132W Ryzen 5 5600H 15.6" FHD 60Hz 400nits Glossy 16GB DDR4 SSD51
Tootekood: 90NB0YN2-M00820 GTIN: 4711387079294
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0YN2-M00820 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2023-06-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib