Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s i7-1270P 14" 32GB SSD256 W10Pro 4YR Premier
Tootekood: 21BSS1CS1L GTIN: 196802700290
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21BSS1CS1L |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-06-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib