Sülearvuti DELL Latitude 7640 AG FHD+ i5-1345U/16GB/512GB/Intel Iris Xe/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/FP/SC/3Y
Tootekood: 274017051
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 274017051 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-06-05 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib