Sülearvuti HP ZBook Firefly G10 W11P i5-1335U/512GB/16GB/14.0 865P9EA
Tootekood: 865P9EA GTIN: 196188229101
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 865P9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2023-06-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib