Sülearvuti DELL Latitude 7340 CPU i7-1365U 1800 MHz 13.3" 1920x1200 RAM 16GB DDR5 4800 MHz SSD...
Tootekood: N043L734013EMEA_VP GTIN: 139705400000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N043L734013EMEA_VP |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-06-25 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib