Sülearvuti Asus VivoBook S 15 OLED K5504VN-MA102W Core i5-13500H | 15,6"-2,8k | 16GB | 512GB | W11H | ARC A350 | sinine
Tootekood: 90NB0ZQ1-M00470 GTIN: 4711387144749
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZQ1-M00470 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2023-06-28 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib