Mälu G.Skill DDR5 48GB (2x24GB) 5600 CL40
Tootekood: F5-5600J4040D24GX2-RS5K GTIN: 4713294233646
Pakkumised
691,10 € | |||
701,91 € −0,38 € | |||
701,96 € −1,10 € | |||
712,08 € +1,49 € | |||
722,60 € −0,30 € | |||
755,00 € −0,10 € | |||
914,08 € −3,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J4040D24GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 48GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 691.10 |
| Max. hind | 914.08 |
| Toode lisatud | 2023-07-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib